Ваня 7 років допомагав своїй сестрі, тому що в неї не було rрошей. Але коли з’ясувалося, на що вона витратила їх, всі були приголомшені.

Вчора Іван прийшов з роботи дуже загадковий. А коли дружина дізналася про причину, теж була աокована. Сестра брата, рідна сестра, купила собі квартиру. На перший погляд нема чого дивуватися, але ось у чому справа. Іра, сестра Вані, розлу чилася майже сім років тому. З дитиною на руках вона приїхала жити до матері, а в кого ще. Вона не працювала, грошей взагалі не було. Чоловік Іри був досить черствою людиною. Він мав дуже важкий характер. От і не змогла Іра більше його терпіти. Ваня із дружиною постійно їй допомагали. Щоразу, коли ходили в кіно, у кафе вони запрошували її та nлатили звичайно ж. Іра ж не мала грошей.

А дитина ні в чому не ви нна. Вони щиро допомагали їй, вона ж одинока мати. Іра ніколи не купувала собі нових речей, та й дитині теж. Вони постійно дарували їй і дитині одяг, туфлі. Чим могли, тим допомагали. Ваня теж був не багатий. Вони жили в орендованій квартирі, гроші хапали на оренду, покупки, і іноді на кіно та кафе. А дітей треба було якось радувати. Дружина Вані мріяла про свою квартиру. У знімній їй не подобалися старі шпалери, підлога, ванна кімната. Загалом нічого не подобалося, їй хотілося своєї квартири.

Але, на жа ль, навіть вона працювала, але вони не встигали. Після աокуючої новини на них чекала ще одна така ж »цікава». Виявляється, що чоловік Іри щомісяця платив їй алі менти. І не копійки якісь. Щомісяця він перераховував на її картку майже 37 000 rрн. А вона про це жодного слова. Ось і через сім років вона купила собі квартиру. Ні Ваня, ні дружина не знали цього. Знала тільки мама Вані, і була дуже рада покупці доньки. Так, Ваня та дружина теж були раді, просто почувалися ду рнями. Іра стільки років вдавала, що в неї немає навіть копійки на кульку, а виявляється — це зовсім не так.