Брат мого чоловіка поводиться за столом огидно. Раніше я rаньбилася перед гостями через нього, але тепер я знайшла рішення

Справжні домогосподарки знають, що великі застілля це ціле мистецтво. Потрібно бути дуже уважним, мати організаторські навички. Потрібно враховувати кожну дрібницю. Треба красиво оформити стіл, вибрати відповідне меню та напої. Кожен має знайти те, що йому найбільше підходить. Якщо будуть враховані всі деталі, як гості, так і сторона, що приймає, отримають гастрономічне, естетичне та душевне задоволення. Але іноді бувають такі гості, які псують цю гармонію. Моя подруга має такого. Це брат її чоловіка. Коли людина в гостях, на святі, вона повинна враховувати, що вона одна з гостей, а не єдина, і поважати присутність інших.

Але є такі люди, які, побачивши їжу та напої, забувають про такт і порядність. Господарі втрачають контроль над ситуацією, а решті гостей буває неприємно спостерігати за цим. Атмосфера взаємоповаги та теплого спілкування буває зруйнована. Отож, брат чоловіка подруги такий. Минулого разу на святі він узяв тарілку з оселедцем під шубою, розмішав і виклав все собі в тарілку. Ми всі здивувалися.

Подруга запитала, що він робить, але навіть не зрозумів, про що йдеться. Зрозуміло, що така поведінка для нього звична, є нормою, тому не зрозумів. Є блюдо, яке йому подобається, він і взяв все собі, а решта хай візьмуть щось інше. На столі ж багато чого, різноманітність страв, господиня ж старалася. Вони так бачать ситуацію-хто встиг, той і з’їв. Поки інші озираються, вибирають, вони швидко беруть ситуацію під контроль. Першими беруть все, що вибрали заздалегідь одним лише поглядом. А решта самі винні. Потрібно було діяти вчасно. Ось така вона людина. А подруга знайшла рішення. Під час чергового свята вона поставила біля нього невеликі порції, але цього навіть не помітив.