Аня кинула свого чоловіка заради баrатого kоханця, ось тобі й чоловік подумав, яким чином помститься зрадниці.

Вони познайомилися в університеті, Аня була із забезпеченої сім’єю, а Максим ріс із мамою, батька у нього не було, складно їм було, не завжди на все вистачало. Максим познайомив Аню з мамою, а ось Аня не поспішала зі знайомством. Вона мріяла про інше життя, пропонувала Максимові виїхати за кордон, почати життя там. Хлопець лише відмахувався, не міг залишити одну матір, і потім, він думав, що життя поза батьківщиною, це не його. Весілля вони планували, ось тільки дівчина вирішила її не чекати, вона поїхала до Німеччини.

Так хотів її батько, та й вона сама, її давно вже чекав там друг сім’ї, який знайшов їй належну посаду, звичайно, не генеральний директор, але теж нічого. В результаті пара розпалася, Максим залишився в місті, більше Аня про нього нічого не чула і не дізнавалася. Минуло п’ять років, Аня вийшла заміж за нелюбиму людину і не думає народ жувати від нього дітей. Вона дійсно піднялася кар’єрними сходами, і тепер вона отримує непогані rроші. Живе в Німеччині, володіє мовою, начебто, все добре, та не все. Нещодавно вона дізналася, що до них їдуть партнери з України, а у прізвищах вона дізналася ім’я свого Максима.

Вона полізла в документи дізнатися про ініціали, це справді був він. Вона чепурилася цілий день для цієї зустрічі. А коли вони зустрілися, він зробив вигляд ніби не знає її. Ні, не було у Максима на Аню жодних образ, він давно відпустив. Просто любов пройшла, а колишні почуття спалахнули тільки в Ані. Максим уже давно одружений з іншою, у них двоє дітей. Про Аню він забув уже за рік. Він відкрив свою компанію із другом, на яку вийшли інвестори з Німеччини. Того вечора Ганна їхала додому до свого нелюбимого чоловіка в засмучених почуттях; не справдилося все те, що раніше вона хотіла. У кар’єрі успіх, а ось у особистому житті – ні.