Хлопець із дівчиною вирішили жити разом. Яким чином він змусив платити її за всі витрати? Це норма чи він не помічає свого нахабства?

Нарешті тепер ми житимемо разом, як справжня сім’я. Анна радісно збирала свої речі. Вже ввечері за нею мав заїхати її хлопець – Діма. -Може допомогти відвезти речі? — Запитав тато Ані. — Ні, тату, дякую. Діма має заїхати. – У нього з’явилася машина? -Так, взяв у кредит. -Ще і кредит … йому що мало іпотеки на квартиру? -Тату, все добре. Діма достатньо заробляє. Його зарплати на все вистачає. -Ну дивись, Аня … потім не кажи, що я не попереджав. Чи варто погоджуватися на загальний бюджет із чоловіком, у якого кредит та іпотека? Тим більше, квартира записана тільки на нього. Може треба було поки що просто зустрічатися? На жаль, такі питання зовсім не хвилювали Ганну. Дівчина вже уявляла, як вони разом ходять по магазинах і вибирають філіжанки під колір кухонних штор.

Як тільки Ганна переїхала, то спочатку було все, як у мріях. Вони проводили разом більше часу, готували, веселилися, збиралися разом працювати. У фінансових питаннях також усе було нормально. Діма добре справлявся. Якось, Діма почав розмову про загальний бюджет. Адже вони мешкають разом, як справжня родина. Вони всі ділять навпіл, завжди підтримують одне одного.Тож цілком справедливо, якщо й гроші будуть спільними. Іпотеку та кредит Діма повністю оплачував сам. Ну, а як інакше? Все одно це його майно. А ось продукти, одяг та дрібничку по господарству довелося купувати одній Ганні. Однією на двох. На всі заперечення Діма відповів: -Ти живеш у нашому спільному будинку, їздиш на машині-за все це плачу я. А я ж натомість отримую їжу та одяг – мінімальне, що необхідно. Ганні це починало набридати. Квартира куплена не в шлюбі, машина також. Їй здавалося, що вона завжди переплачує за двох.

Навіть на цигарки Діма просить гроші в неї. Одного вечора Діма помітив, що продуктів поменшало. -Треба б у магазин завтра сходити. -Так треба. -Ну то ти підеш? -Може сам? У мене завтра справи весь день. -Я останнє за кредит віддав. -Ти казав, що із фінансами проблем не буде. -А хіба купити хліб із макаронами – це проблема? Або Діма реально не помічав, що за все платить Ганна. Або він прикидався. Аня вирішила підрахувати, скільки грошей у неї йде на місяць. Виявилося навіть більше за її зарплату. Деяку суму вона почала позичати у подруг і батьків. -А я ж попереджав, — сказав батько Ганни, допомагаючи дочці розібрати валізу з речами, — бачиш, як він добре влаштувався: він платив за своє, а ти за нього. -Я вже все зрозуміла.