Таня кинула свою доньку на шию бабусі. Її новому нареченому не потрібна наречена із причепом!

Анжела все лаяла свою 17-річну доньку Таню: -Досить гуляти по хлопцям своїм, навчанням краще займись. Де твої думки літають? Про майбутнє думати треба. А Таня матір і слухати не хотіла. У неї цікаве життя було. Сьогодні вечір із Вадиком, завтра з Женею. Зовсім не до навчання та скандалів із матір’ю. Таня почала часто збігати з дому. Згодом поверталася, а потім знову збігала. Та Таня прийшла додому сумною: -Мамо, я вагітна. -Ну Ось нічого дивного. Нічого вже не можна вдіяти? -Ні, третій місяць. Я просто пізно помітила. -Пізно помітила … а те, що в тебе життя до біса котитися, ти ще не помітила? Довелося народжувати. З’явилася донька Василіса. Таня, як зразкова мама, цілий рік сиділа з донькою. Гуляла з нею, сама стирала, годувала, грала.

За будинком почала стежити. Анжела працювала та утримувала доньку з онукою. Було легше, ніж вона могла припустити-донька все робить по господарству, вдома чисто. Внучка радувала бабуся, була спокійною дівчинкою. Хто став батьком Василіси – лишилося таємницею. Таня точно не знала Женя чи Вадик. Але піднімати скандал і з’ясовувати, хто біологічний батько не стали. Містечко маленьке і так уже про розгульне життя Тані чутки ходили. Але після пологів вона змінилася. Анжела була рада, може дочка нарешті одумалася. Як тільки Василина пішла в садок, Таня почала відпрошуватися у матері з подружками погуляти. Анжела дозволяла, все-таки стільки часу вдома сиділа, молодість минає, нехай іноді розвіється. І тут повернулася стара Таня, вона знову почала десь пропадати, збігати з дому.

Вся турбота про внучку перейшла на плечі Анжели. Тут через місяць з’явилася Таня: -Мамо, я виходжу заміж. Я просто готувала Колю до того, щоб ми заяву до РАГСу подали. Але є одне, але Анжела має залишитися в тебе жити, Коля сказав, що не візьме мене з причепом. Я забігла свої речі зібрати. -Що ти сказала? Із причепом? Він твою доньку назвав причепом, а ти його за це не вдарила ще й заміж зібралася? Анжела вискочила надвір, біля під’їзду стояла машина і сам Коля. Анжела зчинила скандал. -Жінка, що ви кричите? Я ще на першому побаченні сказав Тані, що з дитиною не прийму. А вона переконала мене, що ви її доньку не віддаєте. У цей момент Таня вибігла з під’їзду з сумкою і шмигнула в машину Колі. Вони поїхали. Так донька ще й брехнею виявилася. Залишилася Анжела зі своєю маленькою онукою.