Світлана привозить дітей до чоловіка в самий невідповідний час. Помста чи випадковий збіг?

Світлана стояла в під’їзді і голосно стукала в двері. Вони з Миколою розлучилися рік тому, але видно було, що колишня дружина продовжує ревнувати чоловіка. Цього разу вона привезла дітей: -Свєта, ми ж домовлялися, я заберу їх у неділю, сьогодні субота у мене плани з Катею. -У мене теж плани, не ти один такий зайнятий -Які у тебе плани на вихідні можуть бути? -На побачення йду! -Ой, та не бреши, а. Свєта, ми вже дорослі люди, а ти все щось вигадаєш. -Ти хочеш сказати, у мене побачення бути не може? Поки Коля та Світлана лаялися, нова дружина Катя покликала до квартири переляканих дітей чоловіка.

-Цирк якийсь, вона чудово знала, що увечері ми йдемо на весілля до друзів. Вона ж це навмисне все влаштувала, щоб нам вечір зіпсувати, — зачиняючи двері, бурчав Коля -Нічого страшного, ми наймемо няню, — запропонувала Катя. Так і вчинили. За тиждень ситуація з несподіваним візитом повторилася. Знов закатовані діти та крики Світлани на весь під’їзд. Знову Катя заспокоювала дітей на кухні, намагаючись відволікти їх цікавим сніданком. Поки Коля з’ясовував стосунки з колишньою дружиною. -Нам це набридло, ми до бабусі хочемо, — сказав старший Сергій. Вирішили відвезти дітей до бабусі.

Але й у бабусі постали свої запитання: -Що ж ви бідних дітей туди-сюди тягаєте? Свєтка то привезе, то знову відвезе. Тепер ти тим самим зайнявся. Дайте їм спокій у мене вдома, а свої стосунки самі з’ясовуйте. -Так у Свєти ж побачення було, ось вона і привезла мені. -Чого? Яке побачення? Весь день удома перед телевізором сидить. Все стало зрозумілим, колишня дружина спеціально намагалася зруйнувати спільні плани Колі з Катею. Вони різко і без запрошення, як любила робити сама Світлана, приїхали до неї додому: -От виходить, на які побачення ти ходиш? Побачення з телевізором. Світлані стало соромно. Після цієї нагоди вона жодного разу не заявилася до Колі без попередження.