Відправив дружину в Єгипет з коханцем, чоловік пішов в тренажерний зал. І це було найкраще рішення!

— У моєї дружини є коханець, — спокійно розповів мені друг. Я ледь не подавився. Поки приходив до тями, друг продовжив свою розповідь: — він її начальник. Старше неї на 10 років. Він дарує їй коштовності, квіти, підвозить додому з роботи, вони разом проводять вихідні. — І що ти робитимеш? — Я так просто її не віддам. Друг не став бити пику тому козлу. Він був спокійний, як удав і просто спостерігав за відносинами своєї дружини. Допитів ніяких не влаштовував. Намагався бути лагідним і люблячим чоловіком. Влітку дружина мого друга і її бос-коханець полетіли на відпочинок. На два тижні до Єгипту. Друг допоміг їй оформити документи і зібрати речі, підвіз до аеропорту і поцілував на прощання. Дружина сказала, що їде у відрядження, але ненадовго, а потім вони з колегами трохи відпочинуть на морі. Друг зробив вигляд, що вірить їй, мовчки кивав і продовжував втілювати свій план в життя.

Відрядження затягнулося на більш тривалий термін. Друг сам наполіг, щоб дружина вирішила до кінця всі свої справи. Якщо треба-то треба! Я розумію! Дружина і далі розважалася зі своїм коханцем, а друг терпляче чекав. І ще раз наполіг продовжити поїздку. І відрядження знову тривало. За той час друг піднявся по кар’єрі і пішов в тренажерний зал. Він став дуже добре виглядати, у нього з’явилися гроші. Я не міг його зрозуміти. Його дружина вже другий місяць з коханцем розважається в Єгипті, розповідаючи своєму чоловікові байки, а він залізо тягає. Якась маячня! — Ось побачиш, потерпи трошки! — говорив друг. — Все йде за планом. Я ж її знаю, вона покине свого боса і повернеться до мене. І знаєте що-він був правий! Дружина чоловіка провела з коханцем два місяці. Вони проводили багато часу разом, мало знаючи при цьому один одного — а це не завжди закінчується добре.

Згодом вони познайомилися ближче і відкрили один в одному негативні риси характеру. Почалися суперечки. Тотим-сварки. Останній тиждень взагалі відпочивали окремо. Відносини зруйнувалися. Після так званого відпочинку дружина захотіла ще відпочити вже від боса. Дружина приїхала стомленою. З великою радістю зустріла свого чоловіка. Впевнений в собі, красивий, підтягнутий знову викликав у неї почуття сильної симпатії. Вона була дуже рада повернутися до свого чоловіка. Друг радів, що план працює. Тепер настав час розв’язки між коханцями. Коли бос накричав на неї на роботі-дружина його кинула. Справа в тому, що вона вимагала підвищити їй зарплату адже у них стосунки. Начальник вирішив, що це не причина підвищувати зарплату. Дружина з коханцем розійшлася. Тепер вся увага перейшла на чоловіка і мій друг став центром її особистого життя.