«Мамо, А ти бюстгальтер забула вдома! Потрібно повернутися і надіти!»- крикнула в маршрутці маленька дівчинка!

Одного разу Василиса їхала до батьків в гості з трирічною дочкою. У маршрутці було дуже багато людей. Коли вони зайшли, то їй поступився місцем молода людина і вона змогла сісти і взяти дочку на руки. Під час подорожі Оленка крутилася у матері на руках, вона ніяк не могла заспокоїтися, дівчинка швидше хотіла вийти з маршрутки. Дитина на хвилину задумалася, а потім голосно сказала: — Мамо, А ти бюстгальтер забула вдома! Потрібно повернутися і надіти! Всі пасажири почали сміятися, а Василиса почервоніла і запитала: — Не можна так говорити! Чому ти так вирішила? — Я бачила, що коли ми виходили з дому, то твій бюстгальтер залишився на дивані! — сказала дитина.

Пасажири почали сміятися голосніше, а молодій матері було дуже соромно. Жінка спробувала заспокоїти дитину, але дівчинка зовсім не слухала матір. Вона хотіла дізнатися, як це мама їде в маршрутці без бюстгальтера. — Мама, покажи бюстгальтер! Покажи! — говорив дитина і спробував розстебнути сорочку. Люди голосно сміялися, а жінка не знала, як заспокоїти дитину. Не буде ж вона роздягатися в маршрутці, щоб показати, що вона одягнена в бюстгальтер. Жінка через деякий час змогла пояснити дитині, що у неї кілька бюстгальтерів і один залишився вдома, а вона одягла інший.

Дівчинка не вірила матері і вперто питала: — Ти мені не брешеш? Ти точно одягнена? А чому не хочеш показати? — Коли приїдемо до бабусі з дідусем, я тобі покажу, а зараз сиди тихо. — відповіла мати. Дитина з недовірою подивився на Василину, але вирішив більше не розпитувати. Через 30 хвилин вони приїхали на потрібну зупинку і вийшли з маршрутки. Молодій матері було соромно, а дитина і зовсім забула, про що питала в маршрутці. Думаю, у багатьох батьків були конфузи з дітьми і не раз вони червоніли. Ось такі маленькі дівчатка і хлопчики – завжди говорять все, що думають.